Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–19...
Субота, 23 листопада 2024Ученість — солодкий плід гіркого коріння.
Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів
Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.
Важлива не кількість знань, а якість їх.
Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.
Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.
Бич людини - це уявлюване знання.
Знання - сила.
Знання - знаряддя, а не ціль.
Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.
13 жовтня в м. Ларнака (Кіпр) завершилися змагання Молодіжної першості світу з самбо серед юнаків (16–18 років) та юніорів (18–20 років), у яких узяв участь студент нашої Академії, майстер спорту Богдан Сичевський (група ФКС-23-1).
Електронна петиція, що розміщена на Урядовому порталі, про підвищення І тарифного розряду ЄТС до 3600 грн набрала 25 тисяч голосів. Про це повідомили у Профспілці працівників освіти і науки.
20 жовтня в онлайн форматі відбувся другий відбірковий етап «Першості України з командного програмування» (раніше він мав офіційну назву «Всеукраїнська студентська олімпіада з командного програмування AUCPC»).
Мала академія наук ДДМА, яка динамічно розвивається навіть у важких умовах широкомасштабної агресії московії, цього року створює «Академію дослідників штучного інтелекту». Це на нараді МАН ДДМА з науково-промислового профілю, 14 жовтня, запропонував її керівник д-р техн. наук, професор Сергій Ковалевський.
Державна служба якості освіти України визначила ступені ризику суб’єктів господарювання у сфері вищої освіти у 2024 році.
На Всеукраїнських змаганнях «Зірки юнацької жердини», які відбулися 28 вересня в Києві, вдало виступив студент першого курсу прискореного навчання спеціальності «Фізична культура і спорт» Валентин Лобода.
Студентів зобов’яжуть проходити базову військову підготовку, яка замінить традиційну строкову службу.
У парламентському Комітеті з питань освіти, науки та інновацій рекомендують провести вступні випробування до вишів у вигляді НМТ та за моделлю минулого року.
Як ми повідомляли раніше, 25 жовтня об 11:00 до Дня української писемності та мови відбудеться Радіодиктант національної єдності – 2024.
Учора стався черговий злочин московії проти нашої освіти. Уранці кілька російських ракет влучили в корпус давнього і поважного навчального закладу – Відокремленого структурного підрозділу «Дружківський фаховий коледж Донбаської державної машинобудівної академії», який багато років готує кваліфіковані кадри для промисловості Дружківки і регіону. На жаль, будівля знищена вщент.
Як ми повідомляли раніше, наша Академія в ХІХ літній Універсіаді України посіла 2-е місце в VI категорії закладів вищої освіти. У загальному списку Універсіади ДДМА на 40-й позиції з-поміж 117 закладів вищої освіти, які упродовж навчального року змагалися у 16 видах спорту.
Як відомо, Кабінет Міністрів планував зняти мораторій на приватизацію закладів вищої освіти та їхнього майна. Але після резонансу серед освітян Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій не підтримав цю ініціативу.
Минулого тижня у Києві відбувся круглий стіл «Стратегія розвитку вищої освіти України в умовах надзвичайних ситуацій та криз воєнного стану. Розбудова мережі закладів вищої освіти України» – спільний захід Міністерства освіти і науки України, Національного Еразмус+ офісу в Україні, Національної команди експертів з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+, Інституту вищої освіти НАПН України та Інституту демографії та проблем якості життя НАН України.
Шановні наші викладачі і співробітники! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Неможливо переоцінити ваш внесок у життя кожного студента, ви не тільки формуєте надійний старт кар’єри майбутніх професіоналів своєї справи, ви закладаєте фундамент економіки, науки та сталого розвитку нашої країни на довгі роки!
Один зі славетних свят України – День захисників та захисниць України був заснований на велике християнське релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Козаки з Війська Запорізького (таку назву тоді носила держава Україна) вважали Пресвяту Богородицю своєю захисницею. Тому в цей день у козаків відбувались державні заходи на кшталт виборів отаманів, старшин і гетьманів та народні гуляння.