ДДМА стала переможцем обласної універсіади

Детальніше...

19 грудня в ДДМА відбулася нарада Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з керівниками фізичного виховання закладів вищої освіти Донецької області.

В Академії відбулася відкрита першість ДДМА з бадмінтону

У спортивній залі першого корпусу 14 грудня було проведено відкриту першість ДДМА з бадмінтону. У змаганнях взяли участь 14 спортсменів.

Студентка ДДМА стала чемпіонкою України з пауерліфтингу

Студентка нової спеціальності ДДМА «Фізична культура і спорт» Маргарита Короткевич (ФКС-18т) узяла участь у Кубку України з пауерліфтингу, який відбувся 10–12 грудня в Коломиї. Маргарита у ваговій категорії 52 кг серед жінок із сумою триборства 310 кг (присідання – 130 кг, жим лежачи – 67,5 кг, станова тяга – 112,5 кг) посіла перше місце.

У ДДМА зустрічали Миколая

У День святого Миколая, 19 грудня, в Академії урочисто відкрили новорічну фотозону. Зі святом усіх привітав голова профкому ДДМА Анатолій Кошовий. У своїй промові він побажав, щоб 2019 рік для всіх насамперед був щасливий. Також свої нагороди та солодкі подарунки отримали переможці «Фотополювання». Група МН16-1 стала переможцем конкурсу «Фотополювання-2018», а група ЕП15-1 перемогла в номінації «Усі люблять спати».

Викладач ДДМА стала однією з переможців радіодиктанту національної єдності

На сайті «Українського радіо» оприлюднено результати ХVIII радіодиктанту національної єдності. До числа переможців увійшла канд. філол. наук, викладач кафедри мовної підготовки ДДМА Ганна Ковальова. Узагалі до переможного списку потрапили 9 жителів Краматорська. Можливо, таких людей більше, адже не всі учасники вказували місце свого проживання в електронних листах.