Знайомитись зі спеціальностями можна дуже весело!
1 грудня Академія відкрила свої двері для майбутніх абітурієнтів із Краматорська, Слов`янська, Дружківки та Торецька. Випускники коледжів, технікумів, ВПУ завітали до нас, щоби ближче познайомитися з Академією і дізнатися, як до неї вступити. Більшість випускників уже планують вступати до нашого вишу, а ті, хто тільки обдумує, де продовжити навчання, мали змогу краще дізнатися про навчання в ДДМА. День відкритих дверей у цьому році проходив у вигляді цікавого квесту.
У ДДМА відзначили 100-річчя Національної академії наук України
Урочисті збори наукової громадськості Донецького регіону, присвячені 100-річчю Національної академії наук України, відбулися 30 листопада в Музеї ДДМА. Урочисті збори провів Донецький науковий центр Національної академії наук України й Міністерства освіти і науки України.