Hello Europe!
13 вересня ДДМА зустрічала молодь із шісти країн, які презентували навчальну програму Erasmus+ на заході Hello Europe. Представники міжнародної співпраці волонтерів із Литви, Італії, Чехії, Польщі, Туреччини та України розповіли нашим студентам про можливості програми Erasmus+, завдяки якій можна відвідати Європу та інші країни світу й створити свої проекти.
Erasmus+ – це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи й мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. У цьому проекті молодь використовує неформальні методи для самовираження.
Шквал завалив дерево
Метеорологічні умови, які панують на Заході України, добралися й до Краматорська. На сьогодні в нашому місті було оголошено штормове попередження – вітер сягає швидкості 34 км/год. Шквалом звалило дерево біля 1-го корпусу ДДМА – великий клен. Він перегородив виїзд, яким користуються всі, хто приїжджає в ДДМА автівками. Бригада робітників лабораторії науково-дослідного сектору швидко справилася з цією проблемою, і вже за півгодини виїзд було звільнено. Знай наших!