Краматорський стартап-проект увійшов до числа переможців конкурсу-випуску Української мережі стартап-шкіл Sikorsky Challenge
4–6 липня в Києві відбувся конкурс-випуск Української мережі стартап-шкіл Sikorsky Challenge. що цьогоріч у рамках проекту «Модель стартапів „Сікорські Челендж” об’єднує Донбас» поповнилася школами, які були відкриті в нашому регіоні. У конкурсі взяли участь проекти стартап-шкіл Sikorsky Challenge із Діпра, Сум, Вінниці, Краматорська, Маріуполя, Покровська і Сєвєродонецька. Ця подія була підтримана Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
З річницею звільнення, Краматорськ!
5 липня Краматорськ святкував День визволення від незаконних збройних формувань. Увечері студенти, викладачі і співробітники Академії взяли участь у традиційний ході, присвяченій цій даті. Мешканці міста вийшли відсвяткувати разом це свято вже учетверте.