Школярі міста змагалися у настільному тенісі
21 вересня у спортивній залі № 1 Академії відбулася відкрита першість ДДМА з настільного тенісу серед школярів м. Краматорська, присвячена Дню міста. У змаганнях узяли участь 28 школярів із п’яти шкіл. У командному заліку міста розподілені наступним чином:
Громадське обговорення роботи "Розробка і впровадження конденсаторів парових турбін атомних електростанцій"
27 вересня 2018р. о 14.00 на засіданні Вченої ради Донбаської державної машинобудівної академії у Музеї ДДМА (1-й корпус, 3-й поверх, аудиторія 1319) вібдудеться Громадське обговорення роботи "Розробка і впровадження конденсаторів парових турбін атомних електростанцій", представленої державним підприємством "Національна атомна електрогенеруюча компанія "Енергоатом" на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки".