![1.jpg](http://www.ddma.edu.ua/cache/multithumb_thumbs/b_80_0_16777215_00_images_news_eugene_2024-7-19_1.jpg)
19 липня почалося подання заяв до ЗВО для вступу на бакалавра. Йдеться про вступників на основі ...
П'ятниця, 19 липня 2024Ученість — солодкий плід гіркого коріння.
Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів
Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.
Важлива не кількість знань, а якість їх.
Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.
Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.
Бич людини - це уявлюване знання.
Знання - сила.
Знання - знаряддя, а не ціль.
Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.
5 квітня в Івано-Франківську, у Прикарпатському національному університеті пройшли фінальні змагання ХІV літньої Універсіади України з тхеквондо (ВТФ) у виді програми «КЕРУГІ». Участь у змаганнях узяли 75 спортсменів із різних закладів вищої освіти України. ДДМА представляв студент спеціальності «Фізична культура та спорт», майстер спорту Андрій Гарбар (ФКС-18-1).
У рамках програми змагань відбулися попередні та фінальні поєдинки окремо серед чоловіків та жінок у восьми вагових категоріях. Спортсмени змагалися у формі та захисному спорядженні, відповідно до правил змагань із тхеквондо (WTF) з керугі. Формат поєдинків – 3 раунди по 2 хвилини.
Андрій Гарбар у ваговій категорії 87 кг здобув «золото», тим самим пройшов відбір на світову Універсіаду, де в складі національної збірної України з тхеквондо представлятиме країну на ХХХ Всесвітній Універсіаді в Неаполі (Італія).