ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

У Раді студентського самоврядування ДДМА зміни
3.jpg

Голова Ради студентського самоврядування ДДМА Костянтин Чоста склав свої повноваження у зв&rsquo...

Середа, 15 січня 2025
Пішов з життя викладач Академії Кабацький Володимир Іванович
11.jpg

4 січня цього року після тривалої боротьби із хворобою на 78-му році пішов з життя колишній викл...

Понеділок, 13 січня 2025
Заступник міністра освіти розповів про результати боротьби з ухилянтами в аспірантурі
1.jpg

Після ухвалення у травні закону про мобілізацію кількість охочих іти в аспірантуру різко підскоч...

П'ятниця, 10 січня 2025
90 років з дня народження поета Василя Симоненка
1.jpg

8 січня 1935 року в селі Біївці Лубенського району на Полтавщині народився поет, один із найяскр...

Середа, 08 січня 2025
МОН має дедлайн створення конкурентної мережі вишів
1.jpeg

Міністерство освіти і науки України має конкретний дедлайн створення конкурентної мережі закладі...

Вівторок, 07 січня 2025

«ЩО? ДЕ? КОЛИ?»: «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РІШЕННЯ» – ЧЕМПІОНИ УСЬОГО СЕЗОНУ

img_1.jpg

Ні літня спека, ні початок сезону відпусток, ні коронавірус не завадили восьми найкращим командам («вищої ліги») міста зібратися 4 липня в «Пападомабаре» на останній у сезоні, що минає, турнір із гри «Що? Де? Коли?» (редактор низки питань і ведучий – Владислав Пристинський).

Ще перед початком змагання стало зрозуміло, що боротьба за чемпіонство буде неабиякою: команда-лідер «Інтелектуальні рішення» прийшла без двох гравців основного складу, а її головний переслідувач «Фенікс» – у максимально повному і сильному складі. Перший тур показав непередбачуваність будь-яких прогнозів: одразу три команди – «Фенікс», «КЗВВ» і «ОСА» – набрали по 8 очок, решта – від 4 до 7. У більш складному другому турі ті ж 8 очок узяв «Фенікс», інші – від 1 до 5. Третій тур також завершився перемогою «Фенікса» – 7 очок (решта – від 4 до 5), але для перемоги в чемпіонаті їм потрібно було відповідати не менш ніж на 12 запитань. У підсумку чемпіоном сьомого міського турніру з 23 очками став «Фенікс», на друге місце несподівано вийшов «Напалм» (17), 3–4 місця поділили «Інтелектуальні рішення» і «КЗВВ» (по 16). Далі в таблиці розташувалися «КоньякСпорт» і «ОСА» (по 15), «Кіліманджаро» (13) і «Фартові» (11).

За підсумками семи міських турнірів, проведених у цьому сезоні, при використанні будь-якої формули підрахунку (як простого підсумовування, так і «відкидання» гіршого результату кожної команди або випадку, коли команда не змогла взяти участь в одному з етапів) чемпіоном Краматорська (причому другий рік поспіль) безальтернативно є команда Донбаської державної машинобудівної академії «Інтелектуальні рішення», яка набрала 149 очок у сумі (133 у шести кращих етапах). На другому місці – «Фенікс» (144/130), на третьому – «КоньякСпорт» (119/107). На 4-е місце вийшов «КЗВВ» (97/86). Далі при розрахунку за формулою «кращих 6 етапів» розташувалися «ОСА» (78), «Напалм» і «Фартові» (по 73), «Голосні» (62), «Кіліманджаро» (42), «Теремок» (19) і «Old-and-School» (16).

Примітно, що в разі підсумовування всіх ігор сезону (сім міських турнірів і два етапи синхронного чемпіонату України) розташування команд на 1–4 місцях залишається таким самим, далі «ОСА» і «Напалм» (5–6) міняються місцями. Усього в ігровому сезоні 2019–20 вищої ліги Краматорська (сім міських турнірів і два етапи синхронного чемпіонату України) було задано 405 питань, на який від 7 до 10 команд дали 910 правильних відповідей. Середній показник етапу за відповідями – 14,2 (31%). Кращий показник команди в сезоні – 30 відповідей («Інтелектуальні рішення», 4-й міський турнір 25.01.20). Самий «лідерський» етап – той же 4-й міський турнір від 25.01.20 – коефіцієнт перевищення результату «Інтелектуальних рішень» над середнім склав 1,75. Самий «середній» етап – 2-й етап синхрону від 8.02.20 – коефіцієнт перевищення результату лідера над середнім склав усього 1,3.

До зустрічі восени!