ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

З липня Україна переходить на напругу в розетках за євростандартами – як зміниться напруга

Одне з ключових нововведень – встановлення чітких меж допустимого відхилення напруги: від 207 до...

Понеділок, 28 квітня 2025
Міжнародна молодіжна науково-технічна конференція «Молода наука – роботизація і нанотехнології сучасного машинобудування»

Міжнародна молодіжна науково-технічна конференція «Молода наука – роботизація і нанотехнол...

П'ятниця, 25 квітня 2025
На урочистому засіданні Вченої ради

На квітневому урочистому засіданні Вченої ради ДДМА були заплановані питання, які підкреслили до...

П'ятниця, 25 квітня 2025
Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в один тур 2024/2025 н.р.

У рамках проведення Днів науки (Наказ ректора №12 від 25 березня 2025 року) і на виконання листа...

Четвер, 24 квітня 2025
Академія відсвяткувала 72-гу річницю з дня заснування

Традиційно День Академії відзначається наприкінці квітня. Тож цього року свято до дня народження...

Четвер, 24 квітня 2025

Останні новини

В Україні хочуть змінити систему професійної освіти

Детальніше...

В Україні пропонують оновити систему професійної освіти, щоб вона стала більш ефективною та відповідала сучасним вимогам. Відповідний законопроєкт №13107 зареєстрували в середині березня у Верховній Раді.

Детальніше...

Ліні Костенко виповнилось 95 років

Детальніше...

19 березня видатна українська поетеса та віддана патріотка Ліна Костенко святкує 95-й рік від дня народження. Її внесок у сучасну українську літературу важко переоцінити, а її гострі та волелюбні вірші здатні зворушити будь-яке серце. Багато з творів Ліни Костенко стали пророчими.

Детальніше...

Відмовилися від переведення годинників: аргумент проти «літнього» та «зимового» часу

Детальніше...

Перехід на літній час під питанням через законодавчі ініціативи

Світова тенденція демонструє поступовий відхід від практики переведення годинників. З 200 країн світу лише 60 продовжують змінювати час двічі на рік, тоді як 140 держав або ніколи не запроваджували цю практику, або вже відмовилися від неї.

Детальніше...

14 березня – День українського добровольця

Детальніше...

Сьогодні Україна відзначає День добровольця. Це свято є символом патріотизму, сміливості та готовності українців стати на захист рідної землі.

Детальніше...

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ

Детальніше...

У бою за Україну загинув краматорець Руслан Глушич.

Детальніше...

Пішов із життя Рижиков Микола Сергійович

Детальніше...

11 березня на 80-му році життя перестало битися серце шановної та поважної людини, яка багато років присвятила розбудові освіти, епохи в житті Академії і Краматорська – Рижикова Миколи Сергійовича.

Детальніше...

10 березня – День Державного Гімну України

Детальніше...

Сьогодні ми відзначаємо День Державного Гімну України – одного із головних державних символів поряд із прапором та гербом. Державним гімном є пісня «Ще не вмерла Україна» на слова Павла Чубинського та музику Михайла Вербицького.

Детальніше...

Перемога в міжнародному конкурсі імені Тараса Шевченка

Детальніше...

В обласному етапі XV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, якій відбувся у лютому, нашу Академію представляла здобувачка освіти 1-го курсу другого (магістерського) рівня факультету економіки і менеджменту спеціальності 073 «Менеджмент» (група МН-24м) Поліна Скиба.

Детальніше...

Маловідомі факти про життя Тараса Шевченка

Детальніше...

9 березня народився Тарас Шевченко – один із найвпізнаваніших українців у світі. Його геніальні вірші з покоління в покоління натхненно цитують. Його прозірливі пророцтва передаються з вуст в уста. А заклики до боротьби з поневолювачами надихають сучасне покоління. Великий Кобзар також відомий як талановитий художник, який майстерно змальовував побут своїх сучасників. Він запам’ятався нащадкам як переконаний громадський діяч, який, попри переслідування царського уряду, не відмовлявся від проукраїнських переконань.

Детальніше...

International Women's Day – Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир

Детальніше...

Міжнародний жіночий день залишається однією з найвідоміших дат, присвячених боротьбі жінок за свої права та рівність у суспільстві. Його історія бере початок ще на початку XX століття, коли жінки в різних країнах світу активно відстоювали право на працю, освіту та участь у політичному житті. 1977 року ООН офіційно визнала 8 березня символом жіночої солідарності в боротьбі за рівноправність.

Детальніше...

Кафедра «Облік, оподаткування та економічна безпека»: 25 років тримаємо баланс між минулим і майбутнім

Детальніше...

Кожен день народження, а тим більше ювілей, це час замислитися над тим, що зроблено, підбити підсумки, згадати всіх, хто був поряд, і планувати майбутнє. Саме такий момент настав для кафедри «Облік, оподаткування та економічна безпека» Донбаської державної машинобудівної академії.

Детальніше...

Обережно, вас можуть вербувати

Детальніше...

У ЗМІ час від часу з’являється інформація про спроби вербування молоді з метою здійснення терористичних дій. Закликаємо студентів і молодь бути особливо обережними та уважними при спілкуванні в соціальних мережах. Відомо, що ворожі російські спецслужби можуть намагатися завербувати вас до співпраці з ворогом, використовуючи три основних методи:

Детальніше...

Випускнику ДДМА вручили державну нагороду

Детальніше...

Прикордонник Владислав Ткач народився 29 квітня 1995 року в місті Краматорськ на Донеччині. У 2019 році здобув освіту в Донбаській державній машинобудівній академії за спеціальністю «Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування» (група ОТП-15-1). Незабаром вирішив стати на захист Батьківщини і у 2021 році долучився до колективу Краматорського прикордонного загону.

Детальніше...

Учні вже виконують конкурсні розробки зі штучним інтелектом

Детальніше...

Четвертий вебінар Академії дослідників штучного інтелекту (АДШІ) відбувся 28 лютого в онлайн форматі. Він був присвячений питанням розвитку критичного мислення та застосування інструментів штучного інтелекту. Засідання вів професор Сергій Ковалевський, завідувач кафедри технології і управління виробництвом. На вебінарі йшлося про розвиток критичного мислення як запоруки розробки дійсно інноваційних проєктів за допомогою інструментів штучного інтелекту та інших інструментів для якісної розробки та представлення виконаних робіт на наукових конференціях.

Детальніше...

«Бронза» на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

Детальніше...

На Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років вдало виступив студент спеціальності «Фізична культура і спорт», майстер спорту України Владислав Луб (група ФКС-23-1). Ці змагання зібрали понад 130 учасників із 17 регіонів нашої держави.

Детальніше...