ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Останні новини

Перше місце на всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання»

Детальніше...

4 квітня на базі Запорізького національного технічного університету проходив всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання» (секції «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» та «Технології та устаткування зварювання»).

МОН залучає більше ресурсів для перевірки на плагіат – підписано меморандум із компанією «Антиплагіат»

Детальніше...

На найближчі сім років українські виші отримають безкоштовний доступ до ще одного сучасного сервісу перевірки наукових робіт на плагіат. Це стало можливим завдяки Меморандуму, який Міністерство освіти і науки України підписало з компанією «Антиплагіат» 4 квітня.

«Зараз до Міністерства надходять зауваження про те, що вчені ради не мають достатнього арсеналу інструментів для перевірки робіт на плагіат. Тому МОН прагне надати вишам якнайбільше можливостей для викорінення академічної недоброчесності. Для нас важливо, щоб запропонованими ресурсами могли безкоштовно користуватися не лише вчені ради, а й аспіранти та докторанти», – розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Документ передбачає вільний доступ до сервісу Unicheck (https://unicheck.com/), де вчені зможуть перевірити дисертацію перед поданням до спеціалізованих учених рад. Важливо, що заклади вищої освіти (їх спецради) самостійно вирішують питання щодо використання сервісу. Зі свого боку Міносвіти сприятиме співпраці університетів та компанії «Антиплагіат», яка надаватиме доступ до сервісу з антиплагіатних перевірок.

На основі цього меморандуму кожен заклад вищої освіти може укласти договір про співпрацю з компанією та користуватися перевагами сервісу.

«Меморандум, за яким МОН співпрацює з компаніями, є модельним. Тож до тексту документа вносяться мінімальні правки. Це робиться для того, щоб створити рівні умови для всіх сторін», – додала міністр.

Також пропонований сервіс автоматично визначатиме цитування художньої та наукової літератури, законів та методичних фраз, які не є плагіатом.

Нагадаємо, що раніше МОН уклало меморандум для вдосконалення антиплагіатних перевірок із компанією Plagiat.pl, яка пропонує сучасну систему для виявлення плагіату.

Фінансування наукових досліджень за програмою «Горизонт-2020»

Детальніше...

5 квітня в Музеї ДДМА відбувся Інформаційний день програми «Горизонт-2020». Захід відкрив проректор із наукової роботи, управління розвитком та міжнародних зв’язків ДДМА професор Михайло Турчанін.

Свіжа газета «Академія» вже на сайті!

Детальніше...

«Что? Где? Когда?»: четвертый городской турнир и итоги сезона

Детальніше...

31 марта кафе «Фиеста» уже в четвертый раз за сезон принимало участников городского турнира по игре «Что? Где? Когда?» (автор и редактор пакета вопросов – Владислав Пристинский). Лучший результат традиционно показала команда «КоньякСпорт»: 25 правильных ответов на 45 заданных вопросов (до своего же декабрьского рекорда в 30 ответов не дотянули); затем расположились «Феникс» (19 очков), «Напалм» (18) и «Интеллектуальные решения» (17); у остальных команд – по 13 и менее ответов.