Із Днем знань!
Ось і настала знову осінь – час, коли природа змінює своє забарвлення й тішить нас барвистими кольорами. Це прекрасна пора для чогось нового. Наприклад, нового навчального року. Сьогодні першокурсники увійшли у двері нашої Альма-матер вже у якості студентів, щоб навчатися обраній спеціальності. Старшокурсники продовжать гризти граніт науки завдяки старанням наших дорогих викладачів, які кожен рік, знову й знову, передають свої знання новим студентам. А для когось це останній рік навчання, а далі – простір дорослого життя, безкрайнього й такого непередбачуваного.
Розпочався прийом заяв на вступ до ДДМА
У середу, 12 липня, розпочався прийом заяв від абітурієнтів, які вступатимуть до ДДМА на основі повної загальної середньої освіти і на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» за денною та заочною формами навчання.