![1.jpg](http://www.ddma.edu.ua/cache/multithumb_thumbs/b_80_0_16777215_00_images_news_eugene_2024-7-18_1.jpg)
Липнева спека та канікули не завадили нашим кращим програмістам взяти участь у сьомому етапі Куб...
Четвер, 18 липня 2024Ученість — солодкий плід гіркого коріння.
Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів
Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.
Важлива не кількість знань, а якість їх.
Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.
Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.
Бич людини - це уявлюване знання.
Знання - сила.
Знання - знаряддя, а не ціль.
Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.
На Сумщині в село заїхало 4 російські танки. Місцеві сидять по хатам, спостерігають із цікавістю за життям ссавців. Танки зупиняються, вилазить екіпаж, з двух танків зливають топливо в інші два і всі уїжджають. А два пустих танки стоять посеред села. Місцеві вибігли встромили в танки прапори України і чкурнула по хатам, сидять чекають. Повертаються перші два танки (видно топливо нарили) бачать два танки з українськими прапорами і давай їх розстрілювати. Розхєрачіли танки, під‘їхали, зрозуміли, що свої, засмутилися. Місцеві давляться зі сміху тихенько.
Два танки, що лишилися на ходу, поїхали село об‘їжджати (видно загубилися). А там міст на 5 тон для легкових авто. Заїжджає один танк і обвалюється міст, танк клює носом у річку, тоне весь з екіпажем. Місцеві уже в голос ржуть. Лишився один танк. Їздив-їздив, знайшов рів і перевернувся там. Виліз екіпаж, штовхав-штовхав, так і лишили той танк там валяться, і пішли восвоясі.
Ось так село без єдиного вистрілу з двома лише прапорами України перемогли чотири танки російських окупантів.
Полковник Руслан Мирошниченко