ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Першокурсники кафедри АВП узяли участь в «Іграх заводів – 2025»
2.jpg

Команда ДДМА взяла участь у весняних «Іграх заводів – 2025», які проходили 7–18 квітня і організ...

Вівторок, 29 квітня 2025
З липня Україна переходить на напругу в розетках за євростандартами – як зміниться напруга
1.jpg

Одне з ключових нововведень – встановлення чітких меж допустимого відхилення напруги: від 207 до...

Понеділок, 28 квітня 2025
Міжнародна молодіжна науково-технічна конференція «Молода наука – роботизація і нанотехнології сучасного машинобудування»
2.jpg

Міжнародна молодіжна науково-технічна конференція «Молода наука – роботизація і нанотехнол...

П'ятниця, 25 квітня 2025
На урочистому засіданні Вченої ради
1.jpg

На квітневому урочистому засіданні Вченої ради ДДМА були заплановані питання, які підкреслили до...

П'ятниця, 25 квітня 2025
Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в один тур 2024/2025 н.р.
12.jpg

У рамках проведення Днів науки (Наказ ректора №12 від 25 березня 2025 року) і на виконання листа...

Четвер, 24 квітня 2025

Як побудувати своє майбутнє разом з ШІ та ДДМА (Другий вебінар Академії дослідників штучного інтелекту)

1.jpg

Дорогі учні старших класів, вчителі та батьки! Запрошуємо вас на другий вебінар Академії дослідників штучного інтелекту (АДШІ) 12 грудня 2024 року о 16:00, де ми поговоримо про те, чому штучний інтелект (ШІ) стає ключовим фактором у формуванні майбутнього та як ви вже сьогодні можете зробити перші кроки до власних досліджень і проєктів у цій галузі.

Штучний інтелект активно змінює світ: від промислових процесів до повсякденного життя – його роль з кожним днем зростає і стає визначальною. Донбаська державна машинобудівна академія (ДДМА) пропонує унікальну можливість для старшокласників розвиватися в напрямах, що вже сьогодні є основою новітніх професій. ДДМА не тільки дає освіту на рівні сучасних вимог, а й формує спеціалістів, які здатні створювати інновації у своїх галузях.


Мета вебінару

Цей вебінар покликаний мотивувати обдарованих старшокласників обрати для себе шлях у сфері ШІ та технологій, ознайомити з перспективами навчання у ДДМА, а також підтримати початок їхньої дослідницької діяльності. Окрім цього, ми закликаємо учнів подумати над ідеями для своїх проєктів, які можна буде представити на наших заходах уже в наступному році.


Чому варто взяти участь в АДШІ?

  • ДДМА не лише навчає, а й активно підтримує молодих дослідників на шляху до досягнень у сфері ШІ та роботизації. Оголошено квітневий 2025 року конкурс проєктів на Міжнародній науковій конференції «Молода наука – роботизація і нанотехнології сучасного машинобудування». Ми допоможемо вам підготуватися до цієї події та анонсувати ваші ідеї вже в січні 2025 року.
  • Навіть якщо ви поки що не готові показати готовий проєкт, ми підтримуємо будь-які ідеї та допоможемо вам знайти напрям для роботи. Попереднє анонсування проєктів у січні 2025 року стане першим кроком до підготовки ваших робіт для міжнародної конференції у квітні.
  • Під час вебінару випускні кафедри Академії презентуватимуть можливості, які пропонує ДДМА для розвитку в інноваційних технологіях. Ви дізнаєтеся, як Академія допомагає студентам стати професіоналами, здатними вирішувати актуальні завдання і впроваджувати новітні технології.


Програма вебінару:

  1. Вступна частина: роль ШІ у формуванні професій майбутнього.
  2. Презентація кафедр ДДМА: випускні кафедри розкажуть про спеціальності, що пов’язані з ШІ, робототехнікою, автоматизацією, нано- і інженерними технологіями.
  3. Інструкції для підготовки попередніх анонсів проєктів: під час січневого заходу 2025 року кожен учасник матиме можливість представити свої початкові ідеї проєктів, що стануть основою для квітневої Міжнародної наукової конференції 2025 року.
  4. Поради щодо тематики досліджень: викладачі та експерти з ШІ поділяться можливими напрямами проєктів для МАН та міжнародної конференції.
  5. Сесія запитань та відповідей: можливість поставити запитання викладачам ДДМА та дізнатися про особливості підготовки проєктів для конкурсу та дослідницької діяльності.


Дата і час проведення:

  • Дата: 12 грудня 2024 року.
  • Час: 16:00.
  • Формат: Онлайн.


Як зареєструватися?

Для участі у вебінарі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму за посиланням.


Не пропустіть нагоду приєднатися до вебінару, щоб дізнатися, як побудувати своє майбутнє разом з ДДМА і ШІ. Приєднуйтесь до нас, дізнайтеся про нові можливості для себе і почніть працювати над власним проєктом, який ви зможете презентувати вже наступного року!