![1.jpg](http://www.ddma.edu.ua/cache/multithumb_thumbs/b_80_0_16777215_00_images_news_eugene_2024-7-18_1.jpg)
Липнева спека та канікули не завадили нашим кращим програмістам взяти участь у сьомому етапі Куб...
Четвер, 18 липня 2024Ученість — солодкий плід гіркого коріння.
Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів
Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.
Важлива не кількість знань, а якість їх.
Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.
Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.
Бич людини - це уявлюване знання.
Знання - сила.
Знання - знаряддя, а не ціль.
Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.
Наші спортсмени навіть у такі важкі часи тримають високу планку. В Албанії 10 травня відбувся чемпіонат з легкоатлетичних метань серед дорослих, на яких виступила студентка 1-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Марія Ларіна. Не зважаючи на дорослу категорію, наша юніорка у штовханні ядра стала переможницею змагань! «Золото» їй приніс кидок на 13 м 38 см.
Марія – вихованка ДЮСШ Торецької міської ВЦА Бахмутського району Донецької області. Займається штовханням ядра сім років. За свою спортивну кар’єру Марія здобула 17 золотих медалей, є срібною призеркою міжнародного турніру серед балканських країн (юнаки до 18 років).