ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Названо спеціальність, на яку легко вступити на бюджет з невисокими балами НМТ
2.jpg

Цього року найбільше студентів зараховано на бюджет за спеціальністю «середня освіта» – 6,1 тис....

Четвер, 26 вересня 2024
Прощавай літній час
1.jpg

Як відомо, Верховна Рада ухвалила Закон, за яким у ніч з 26 на 27 жовтня 2024 року о 4:00 Україн...

Середа, 25 вересня 2024
Уряд планує дозволити приватизацію університетів
3.jpg

Кабінет Міністрів планує зняти мораторій на приватизацію закладів вищої освіти та їхнього майна....

Понеділок, 23 вересня 2024
Із Днем машинобудівника!
1.jpg

Дорогі наші студенти, викладачі, співробітники, чиє життя пов'язане з машинобудуванням! Дорогі м...

Неділя, 22 вересня 2024

В Академії з'явився власний телеграм-бот!

bot.jpg

Так, у нашої Академії багато інтернет-ресурсів, серед яких є сторінки у фейсбуці, інстаграмі, канали на ютубі та телеграмі, де також є СтудЧат ДДМА. До речі, саме через СтудЧат і виникла ідея створення телеграм-бота. Бо студенти іноді не люблять шукати інформацію і в чаті дуже часто питали про телефони деканатів, розклад занять та іншу інформацію.

Тому телеграм-бот ДДМА значно поліпшить пошук потрібної інформації, надавши швидкий доступ до розкладу дзвінків, занять, навчальної платформи MoodleDDMA, сесій, телефонів деканатів, соціальних мереж Академії тощо.

Розробкою телеграм-бота займається команда студентів, які є членами медіагрупи «Академія». Над технічною частиною бота працює Михайло Лобанов (АВП20-1). У СтудЧаті ДДМА вже провели голосування на креативну назву бота і є ескіз лого, створений Катериною Козленко (АВП20-1), із зображенням сови. Чому? Бо цей птах уособлює мудрість і саме він є на великому гербі ДДМА.

 


Знайомтеся – LapkaBot!

Наша Лапка швидко розвивається і вже має багато можливостей. Бот пропонує таке меню: Студенту, Абітурієнту, Контактна інформація, ДДМА в інтернеті та Запропонуйка. Коротко про кожний із них: 

  1. Студенту – розділ, що містить значне поліпшення пошуку потрібної інформації та надає швидкий доступ до розкладу дзвінків, занять, навчальної платформи MoodleDDMA, сесій тощо.
  2. Абітурієнту – «швидка допомога» абітурієнтам, які бажають вибрати свою майбутню спеціальність, а також ознайомитися з переліком необхідних документів для вступу в Академію. Дуже корисна річ.
  3. Контактна інформація – цінна на вагу золота, якщо ви хочете вирішити питання з викладачем, деканатом, навчальним відділом або бухгалтерією ДДМА, але не знаєте контактів. Лапка знає все! J
  4. ДДМА в інтернеті – ми маємо сторінки в багатьох соціальних мережах, тому вирішили зібрати їх разом, аби вам було зручніше стежити за новинами Академії.
  5. Запропонуйка – якщо ви маєте пропозиції, ідеї чи скарги, але не знаєте, кому їх висловити, Лапка вислухає всіх, але зможе відповісти лише з часом, коли вона цьому навчиться. Проте LapkaBot уже вміє передавати ваші повідомлення нам, редакції медіа-групи «Академія», включаючи фото- та відеоматеріали, і ми обов’язково розглянемо ваші пропозиції!

Тож, не гайте часу й швидше підписуйтеся – t.me/DDMA_LapkaBot