Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–19...
Субота, 23 листопада 2024Ученість — солодкий плід гіркого коріння.
Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів
Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.
Важлива не кількість знань, а якість їх.
Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.
Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.
Бич людини - це уявлюване знання.
Знання - сила.
Знання - знаряддя, а не ціль.
Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.
Дата народження: 11.02.1997
На кафедрі працює з 2020 року.
Робочий телефон: (0626)41-86-55
Робоча кімната: 2226
Поштова скринька: kit@dgma.donetsk.ua
У 2014 році вступив на 1 курс спеціальності «Інформаційні технології» рівня бакалавр в ДДМА. Під час навчання брав участь в олімпіадах від міжнародної компанії Delcam: у конкурсі на іменну стипендію Delcam в 2015 році, де робота була особливо відзначена та в третій міжнародній інтернет-олімпіаді «Сучасні комп'ютерні технології Delcam в науці, освіті і виробництві» зайняв 3 місце в номінації ArtCam.
2018 році захистив диплом на тему «Проект програмного комплексу для візуалізації результатів моделювання медичного обладнання» і отримав червоний диплом.
У літку 2018 року брав участь у хакатоні SocialIT в складі команди ДДМА. Команда потрапила до шістки команд, які виграли поїздку в Японію на IT форум Ceatec Japan 2018 (м. Токіо, Японія). Також відвідав ІТ форум IForum 2019 (м. Київ, Україна).
У травні 2020 року захистив диплом на тему «Дослідження методів, моделей та інформаційних технологій 3-х вимірної візуалізації результатів моделювання» і отримав червоний диплом.
У 2020 року поступив до аспірантури за напрямком "Автоматизація та комп’ютерна інженерія", під керівництвом доктора технічних наук, доцента П.І. Сагайди.
Прийняв участь у конференціях з доповідями на теми:
У 2020 року поступив до аспірантри за напрямком "Автоматизація та комп’ютерна інженерія", під керевництвом доктора технічних наук, доцента П.І. Сагайда.
Дата народження: 1967 рік
В академії працює з 1996 рокуу
Робочий телефон: (0626)-41-86-55
Робоча кімната: 2226
Поштова скринька: kit@dgma.donetsk.ua
Особиста сторінка: Google Scholar
Освіта: Закінчив Краматорський індустріальний інститут (нині Донбаська державна машинобудівна академія) у 1991 р. за спеціальністю «Автоматизація технологічних процесів і виробництв» с відзнакою.
Працював з 1991 року – інженером-конструктором на Новокраматорському машинобудівному заводі, з 1996 року на посаді старшого викладача, а з 2000 року – доцента кафедри комп’ютерних інформаційних технологій Донбаської державної машинобудівної академії.
К.т.н. 1995 р. (05.11.16 – Інформаційно-вимірювальні системи). Тема дисертації: "Інформаційно-вимірювальна фотоелектрична система контролю геометричних параметрів поковок".
Д.т.н. 2018 р. (05.13.05 – Комп’ютерні системи та компоненти). Тема дисертації: "Алгоритмічні засоби та програмні компоненти комп’ютерних систем інтелектуальної обробки даних в організаційно-технічних комплексах".
Вчене звання - доцент кафедри комп’ютерних інформаційних технологій з 2002 р.
Дисципліни, які викладає:
Напрям наукових досліджень: розвиток сучасних інформаційних технологій, спрямований на забезпечення оперативності й точності результатів інтелектуальної обробки даних в організаційно-технічних системах, адекватності залежностей й правил, що витягують із даних, за рахунок застосування інженерії знань і розвитку теоретичних основ, методів і засобів побудови комп'ютеризованих інформаційних систем, в тому числі при моделюванні складних об’єктів проектування.
Наукові здобутки: 5 монографій, більш 80 наукових статей, два винаходи.
Член постійної спеціалізованої вченої ради Д 11.052.03 ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» (м. Покровськ).
Був відповідальним виконавцем науково-дослідних робіт, що фінансувалися з держбюджету, з яких найважливішими є:
Коваленко Андрій Костянтинович
На кафедрі працює з 2016 року.
Робочий телефон: (0626)41-86-55
Робоча кімната: 2226
Поштова скринька: kit@dgma.donetsk.ua
Особиста сторінка: Коваленко А.К. ORCID Scopus Google scholar
Дисципліни, які викладає:
Коваленко Андрій Костянтинович після закінчення факультету автоматизації машинобудування Донбаської державної машинобудівної академії в 2006 році за спеціальністю «Інформаційні технології» почав працювати системним програмістом у відділі інформаційно-розрахункових систем на Новокраматорському машинобудівному заводі, після реорганізації відділу перейшов до відділу системно-технічного забезпечення, де продовжив освоювати нові знання в сфері інформаційних технологій та застосовувати їх на підприємстві. Приймав участь у впровадженні новітніх технологій в області СУБД та розподілених серверних рішень. У 2013 році переїхав працювати до міста Харків, де працевлаштувався у інженерно виробничу фірму "РІВАС", під час роботи займався проектуванням комп’ютерних мереж та їх подальшим адмініструванням, крім цього обслуговував серверні системи СУБД, телефонії, відео спостереження замовників фірми. З 1.09.2016 р. перейшов працювати на кафедру інформаційних технологій факультету автоматизації машинобудування та інформаційних технологій.
За час роботи у академії активно займається науковою діяльністю.
У 2020 року поступив до аспірантри за напрямком "Автоматизація та комп’ютерна інженерія", під керевництвом доктора технічних наук, доцента П.І. Сагайда, з темою досліджень "Удосконалення автоматизації управління технологічними налаштуваннями листоправильної машини з використанням штучного інтелекту".
Керівництво студентом, який зайняв призове місце на I або ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади (Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт):
Є співавтором навчальних посібників:
Є співавтором публікації:
Зареестрував у співасторстві патенти:
Прийняв участь у конференціях з доповідями на теми:
Грибков Едуард Петрович
Дата народження: 1974 рік
В академії працює з 2000 року
Робочий телефон: (0626)-41-86-55
Робоча кімната: 2226
Поштова скринька: kit@dgma.donetsk.ua
Освіта:
Закінчив Донбаську державну машинобудівну академію в 1996 році за спеціальністю "Металургійне обладнання". В 2017 році отримав другу вищу освіту за спеціальністю «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»
В 1997 році закінчив магістратуру Донбаської державної машинобудівної академії за спеціальністю «Металургійне обладнання».
К.т.н. 2001 р. (05.03.05 – Процеси і машини обробки тиском). Тема дисертації: "Удосконалення технологічних режимів та конструктивних параметрів механічного обладнання для виробництва композиційних матеріалів з використання процесу прокатки порошків".
Д.т.н. 2016 р. (05.03.05 – Процеси і машини обробки тиском). Тема дисертації: "Розвиток методів розрахунку, вдосконалення технологій і обладнання для виробництва довгомірних металопорошкових виробів в металевій оболонці".
Дисципліни, які викладає:
Наукові здобутки: 4 монографії, більш 150 наукових статей, більш 20 патентів на винахід. Наукові праці
Scopus: 6507573965; ORCID; ResearcherID; Google ScholarНапрямок наукових досліджень – Працюю над питаннями математичного моделювання процесів обробки металів тиском, оптимізації технологічних режимів та створення програмних продуктів для керування технологічним обладнанням з прокатки та відділки готової металопродукції.
Є членом двох Спеціалізованих вчених рад ДДМА: Д12.105.01, Д12.105.02
{nomultithumb}Кравченко Валерій Іванович
Дата народження: 21.03.1948 рік
На кафедрі працює з 1991 року
Робочий телефон: (0626)-41-86-55
Робоча кімната: 2226
Поштова скринька: kit@dgma.donetsk.ua
Особиста сторінка: foundry.dgma.donetsk.ua/profile/ IPP1
Напрями наукових досліджень:
- вдосконалення динамічних характеристик машин, приладів і обладнання;
- економіка й організація ремонтного виробництва;
- математичне моделювання, алгоритмізація й автоматизація розрахунків із застосуванням ЕОМ зі створення динамічно досконалих машин і оптимальних режимів їх роботи, експлуатації і ремонту;
- моделювання систем і сучасні інформаційні технології в машинобудуванні, економіці та фінансах;
- сучасні інформаційні технології віддаленого доступу збирання, оброблення та аналізування даних;
- прикладна педагогіка.
Наукові здобутки: шість навчальних посібників з грифом МОНУ та ISBN, сім авторських свідоцтв, наукові статті, особисто, у співавторстві і разом зі студентами. Деякі з них наведені у таблиці нижче.
22. Використання ознайомчої практики як елемента системи безперервної освіти фахівців з комп'ютерних наук // Качество образования – управление, сертификация, признание : Международная научно-методическая конференция, (18 ноября 2015 года, г. К
Дата народження: 27.11.1974
На кафедрі працює з 2014 року.
Робочий телефон: (0626)41-86-55
Робоча кімната: 2226
Поштова скринька: kit@dgma.donetsk.ua
Особиста сторінка:
Освіта: інженер-механік, інженер з комп'ютерних систем.
Дисципліни, які викладає: технологія розподілених систем і паралельних обчислень; технологія створення програмних продуктів; проектування деталей і вузлів машин; розрахунок оптимальних конструкцій; технологія комп'ютерного проектування.
Дата народження: 29.11.1955 рік
На кафедрі працює з 1996 року
Робочий телефон: (0626)-41-86-55
Робоча кімната: 2226
Поштова скринька: kit@dgma.donetsk.ua, o.f.tarasov@ukr.net
Особиста сторінка: Тарасов О.Ф. ORCID Scopus Google scholar
Освіта: вища, Жданівський металургійний інститут (ПГТУ); Донбаська державна машинобудівна академія (ДДМА)
Підвищення кваліфікації під час участі в міжнародних програмах в університетах і компаніях: Великобританії, Німеччини, Австрії, Бельгії, Іспанії, Ізраїлю, Польщі, Словаччини, Вірменії, Грузії
Дисципліни, які викладає
Напрям наукових досліджень: використання сучасних CAD/CAM/CAE програмних засобів у машинобудуванні та освіті.
Наукові здобутки
Є співавтором навчальних посібників:
Є співавтором монографій:
Є співавтором наукових публікації:
Зареестрував у співасторстві патенти:
Дата народження: 18.06.1987
На кафедрі працює з 2014 року.
Робочий телефон: (0626) 41-68-73
Робоча кімната: 2404
Поштова скринька: kit@dgma.donetsk.ua
n-s18@yandex.ua
ДДМА (2009 р.), спеціальність «Процеси і машини обробки тиском», кваліфікація – викладач ВНЗ, інженер-дослідник.
нарисна геометрія;
інженерна та комп’ютерна графіка;
нарисна геометрія та інженерна графіка;
інженерна графіка;
комп’ютерна графіка.
Вдосконалення технології виробництва на широкоштабових станах гарячої прокатки.
За результатами досліджень опубліковано понад 27 наукових статей, 1 патент на винахід.
Дата народження: 01.11.1974 рік
В академії працюю з 2003 року
Робочий телефон: (0626)-41-86-55
Робоча кімната: 2226
Поштова скринька: kit@dgma.donetsk.ua
svmal5.sm@gmail.com
Закінчила Донбаську державну машинобудівну академію в 1996 році за спеціальностями «Обладнання та технологія зварювального виробництва» та «Економіка механоскладального виробництва».
У 2017 р. закінчила ДДМА за спеціальністю «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».
Кандидат технічних наук з 2008 р., спеціальність 05.03.06 - «Зварювання та споріднені процеси і технології». Тема дисертації: «Разработка покрытия для защиты металлоконструкций от расплавленных электродных брызг при сварке с предварительным подогревом изделий»
Отримала вчене звання доцента у 2013 р.
Алгоритмізація та програмування;
Дискретна математика;
Теорія алгоритмів та графів;
Технології захисту інформації.
математичне моделювання, оптимізація технологічних режимів та створення програмних продуктів для підвищення міцності, надійності та довговічності зварних конструкцій і виробів з функціональними покриттями.
Маю більш 70 публікацій, з них 63 наукових та 12 навчально-методичного характеру.
Деякі з них: Google Scholar
Дата народження: 23.09.1972 року
На кафдері працює з 1995 року
Робочий телефон: (0626)-41-86-55
Робоча кімната: 2226
Поштова скринька: kit@dgma.donetsk.ua
Освіта: інженер-механік за спеціальністю «Машини і технологія обробки металів тиском» 1994 рік (ДДМА); інженер з комп’ютерних систем за спеціальністю «Інформаційні технології проектування» 2015 рік (ДДМА).
Дисципліни, які викладає:
Наукові здобутки: 3 методичні розробки з грифом МОНУ та ISBN, сім патентів на корисну модель, наукові статті, особисто, в співавторстві зі студентами. Деякі з них наведені нижче:
Напрямок наукових досліджень:
Дата народження: 19.01. 1980 рік
На кафедрі працює з 2011 року
Робочий телефон: (0626)-41-86-55
Робоча кімната: 2226
Поштова скринька: den.gimly@mail.ru
Особиста сторінка: foundry.dgma.donetsk.ua/profile/ IPP1
Васильєва Людмила Володимирівна
Кандидат технических наук, доцент
На кафедрі працює з 2013 року
Робочий телефон: (0626)-41-86-55
Робоча кімната: 2226
Гетьман Ірина Анатоліївна
Дата народження: 31.08.1968 року
В ДДМА працює з 1990 року. Доцент кафедри КІТ.
Робочий телефон: (0626)-41-86-55
Робоча кімната: 2226
Поштова скринька: getman_irina@ukr.net
Освіта: 1990 р. фізико-математичний факультет Латвійського університету (м. Рига) за спеціальністю «Прикладна математика»; 2001 р. Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ) за спеціальністю «Економіка підприємства».
Наукова робота. У 2014 році захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.05 «Комп’ютерні системи та компоненти» на тему «Комп'ютеризована інформаційно-вимірювальна система контролю якості зовнішнього вигляду керамічних плиток». Є автором і співавтором 68 наукових праць, з яких 28 – у збірниках ВАК, 17 в іноземних виданнях.
https://scholar.google.com.ua/citations?user=xn65bA5RpjwC&hl=ru
Навчально-методична робота. Є автором і співавтором 19 навчальних посібників, з яких 6 присвоєні грифи Міністерства освіти та 13 - номери ISBN, 22 методичних посібників.
Громадська діяльність. Заступник декана з виховної роботи ФАМІТ, Старший куратор ДДМА, заступник голови ради з виховної роботи ДДМА, секретар конференції трудового колективу Академії.
Нагороди. За досягнення у викладацькій, навчально-виховній, методичній роботі неодноразово нагороджена почесними грамотами та визнана переможцем конкурсів на краще методичне забезпечення дисципліни (2006, 2008 і 2010 рр.), на кращу навчально-методичну розробку (2009 р.) Донбаської державної машинобудівної академії. Нагороджена Почесними грамотами Краматорського міського голови, Донецької облради та ін.
В академії працює з 2008 р. На кафедрі працює з 2021 р. Робочий телефон: 41-86-55. Робоча кімната: 2226. Поштова скринька: sp@ddma.donetsk.ua Особиста сторінка: Освіта: ДДМА, вища технічна. Напрям наукових досліджень: виготовлення та вдосконалення матеріалів для наплавлення штампового інструменту.
Наукові здобутки (з посиланнями): 1. Разработка и оптимизация состава порошковой проволоки и выбор флюса для наплавки железо-кобальт-молибденовых сплавов / Д. А. Волков, А. Д. Кошевой, В. К. Заблоцкий, Д. М. Голуб, В. К. Землякова // Вісник Донбаської державної машинобудівної академії : зб. наук. праць. – Краматорськ : ДДМА, 2012. – № 3 (28). – С. 94–99. – ISSN 1993-8322. 1. Effective way of surfacing of parts with different purity-surface with composite powder materials in order to improve the wear resistance / Valerii V. Chyhariov, Nataliya O. Makarenko, Dmytro A. Volkov, Denys M. Golub, Inna O. Diachenko // Наука в современном информационном обществе : материалы V международной научно-практической конференции, 26–27 января 2015 г. North Charleston, USA. – North Charleston, SC, USA : Spc Academic, 2015. – 2015. – Vol. 3. – 235 p. – P. 135–137. – ISBN 978-1508402817. 2. Чигарев, В. В. Анализ систем легирования наплавленного штампового инструмента холодного деформирования металла / В. В. Чигарев, Д. М. Голуб // Вестник ДГМА. – Краматорск : ДГМА, 2014. – № 3 (15Е). – С. 124–130. – ISSN 2219-7869 (online). 3. Чигарев, В. В. Исследование износостойкости легированных железо-кобальт-молибденовых сплавов / В. В. Чигарев, Д. М. Голуб // Технологии упрочнения, нанесения покрытий и ремонта: теория и практика : материалы Международной научно-практической конференции, (г. Санкт-Петербург, СПбГПУ, 14–17 апреля 2015 г.). – СПб. : Изд-во Политехн. ун-та, 2015. – 547 с. – С. 169–175. 4. Ивченко, Н. Ю. Анализ условий эксплуатации, видов изнашивания и причин выхода из строя штампового инструмента для холодного деформирования метала / Н. Ю. Ивченко, П. И. Кончич, Д. М. Голуб // Молодая наука XXI века : сб. науч. работ Всеукр. науч.-техн конф. студ. и мол. ученых с междунар. участием / под общ. ред. С. В. Ковалевского, д-ра техн. наук., проф. – Краматорск : ДГМА, 2015. – 137 с. – С. 47–79. 5. Чигарев, В. В. Влияние легирующих химических элементов на эксплуатационную стойкость наплавленного на штамповый инструмент металла / В. В. Чигарев, Д. А. Волков, Д. М. Голуб // Вестник машиностроения. – 2015. – № 12. – С. 61–65. |
Пат. України на корисну модель № 100349, МПК(2006.01) B23K 35/40. Спосіб виготовлення порошкового дроту / В. В. Чигарьов, Д. А. Волков, Д. М. Голуб ; заявитель и патентообладатель Донбасская государственная машиностроительная академия. – № u 2015 00174 ; заявл. 12.01.2015 ; опубл. 27.07.2015, Бюл. № 14.
В академії працює з 2008 р. На кафедрі працює з 2021 р. Робочий телефон: 41-86-55. Робоча кімната: 2226. Поштова скринька: sp@ddma.donetsk.ua Особиста сторінка: Освіта: ДДМА, вища технічна. Напрям наукових досліджень: виготовлення та вдосконалення матеріалів для наплавлення штампового інструменту.
Наукові здобутки (з посиланнями): 1. Разработка и оптимизация состава порошковой проволоки и выбор флюса для наплавки железо-кобальт-молибденовых сплавов / Д. А. Волков, А. Д. Кошевой, В. К. Заблоцкий, Д. М. Голуб, В. К. Землякова // Вісник Донбаської державної машинобудівної академії : зб. наук. праць. – Краматорськ : ДДМА, 2012. – № 3 (28). – С. 94–99. – ISSN 1993-8322. 1. Effective way of surfacing of parts with different purity-surface with composite powder materials in order to improve the wear resistance / Valerii V. Chyhariov, Nataliya O. Makarenko, Dmytro A. Volkov, Denys M. Golub, Inna O. Diachenko // Наука в современном информационном обществе : материалы V международной научно-практической конференции, 26–27 января 2015 г. North Charleston, USA. – North Charleston, SC, USA : Spc Academic, 2015. – 2015. – Vol. 3. – 235 p. – P. 135–137. – ISBN 978-1508402817. 2. Чигарев, В. В. Анализ систем легирования наплавленного штампового инструмента холодного деформирования металла / В. В. Чигарев, Д. М. Голуб // Вестник ДГМА. – Краматорск : ДГМА, 2014. – № 3 (15Е). – С. 124–130. – ISSN 2219-7869 (online). 3. Чигарев, В. В. Исследование износостойкости легированных железо-кобальт-молибденовых сплавов / В. В. Чигарев, Д. М. Голуб // Технологии упрочнения, нанесения покрытий и ремонта: теория и практика : материалы Международной научно-практической конференции, (г. Санкт-Петербург, СПбГПУ, 14–17 апреля 2015 г.). – СПб. : Изд-во Политехн. ун-та, 2015. – 547 с. – С. 169–175. 4. Ивченко, Н. Ю. Анализ условий эксплуатации, видов изнашивания и причин выхода из строя штампового инструмента для холодного деформирования метала / Н. Ю. Ивченко, П. И. Кончич, Д. М. Голуб // Молодая наука XXI века : сб. науч. работ Всеукр. науч.-техн конф. студ. и мол. ученых с междунар. участием / под общ. ред. С. В. Ковалевского, д-ра техн. наук., проф. – Краматорск : ДГМА, 2015. – 137 с. – С. 47–79. 5. Чигарев, В. В. Влияние легирующих химических элементов на эксплуатационную стойкость наплавленного на штамповый инструмент металла / В. В. Чигарев, Д. А. Волков, Д. М. Голуб // Вестник машиностроения. – 2015. – № 12. – С. 61–65. |
Пат. України на корисну модель № 100349, МПК(2006.01) B23K 35/40. Спосіб виготовлення порошкового дроту / В. В. Чигарьов, Д. А. Волков, Д. М. Голуб ; заявитель и патентообладатель Донбасская государственная машиностроительная академия. – № u 2015 00174 ; заявл. 12.01.2015 ; опубл. 27.07.2015, Бюл. № 14.