![1.jpg](http://www.ddma.edu.ua/cache/multithumb_thumbs/b_80_0_16777215_00_images_news_eugene_2024-7-19_1.jpg)
19 липня почалося подання заяв до ЗВО для вступу на бакалавра. Йдеться про вступників на основі ...
П'ятниця, 19 липня 2024Ученість — солодкий плід гіркого коріння.
Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів
Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.
Важлива не кількість знань, а якість їх.
Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.
Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.
Бич людини - це уявлюване знання.
Знання - сила.
Знання - знаряддя, а не ціль.
Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.
Фестиваль патріотичної творчості, приурочений до Дня Збройних сил України, в Академії відбувся 4 грудня. На сцені актового залу блискуче виступили наші талановиті студенти із танцями, піснями і, навіть, поезією! Свою творчість представили і колективи міста: вокальний ансамбль «МЕЛЛОДІ» ЦКД ім. Бикова та відомий в Академії гурт Союзу десантників – «Білі куполи».
На свято до Академії завітали представники Збройних сил України й Сумського державного університету. Тож напередодні свята нашим студентам, які закінчили кафедру воєнної підготовки Сумського державного університету, з привітаннями були присвоєні звання молодшого лейтенанта.
Отже, щиро вітаємо наших захисників з прийдешнім святом!