ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Як вишукано та красиво говорити українською
1.png

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Мова – це більше, ніж слова. Це пам&...

П'ятниця, 21 лютого 2025
Одинадцяті роковини Майдану
1.jpg

20 лютого 2025 року минає 11 років від дня масових розстрілів Небесної Сотні на Майдані. Крім то...

Четвер, 20 лютого 2025
19 лютого – День Державного Герба
1.jpg

Державний Герб України – офіційний символ нашої держави, один із трьох державних символів Україн...

Середа, 19 лютого 2025
Галина Клименко – науці, освіті та розвитку машинобудування
2.jpg

18 лютого 2025 року відзначає свій ювілей доктор технічних наук, професор, видатний науковець і ...

Вівторок, 18 лютого 2025
Вічна пам’ять Герою
 у рамці.jpg

Наша земля втратила справжнього захисника, воїна світла і честі – Олександра Плотнікова. В...

Понеділок, 17 лютого 2025

Студент ДДМА переміг у Всеукраїнській стипендіальній програмі

1.jpg

Студент 2-го курсу магістратури кафедри менеджменту (освітня програма «Державна служба»), голова Ради студентського самоврядування ДДМА Костянтин Чоста здобув перемогу в конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA». Журі визначило переможця з-поміж 342 конкурсантів із понад 100 закладів вищої освіти України.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – відкритий конкурс для добору обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних закладів вищої освіти України. Її головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Конкурс відбувався у 3 тури:

  • 1-й тур включав оцінювання соціальної, громадської та волонтерської роботи здобувача освіти, обробку зареєстрованих документів, рекомендаційних та мотиваційного листів, а також обґрунтування фахової наукової роботи.
  • 2-й тур передбачав розгляд фаховими експертами конкурсних наукових робіт конкурсантів, які були відібрані за результатами 1-го туру. Роботи передавалися експертам на перевірку без зазначення прізвища автора роботи, курсу та ЗВО, у якому навчається конкурсант. У рамках цього туру також відбулося оцінювання наукової діяльності та наукового доробку конкурсантів за роки навчання в закладі освіти.
  • 3-й тур передбачав проведення очних одноденних змагань серед переможців 2-го туру конкурсу. Мета очного етапу – оцінювання особистісного потенціалу учасників. Оцінювання проводилося представниками стипендіальної програма «Завтра.UA» та залученими експертами за окремо визначеною програмою.

За результатами трьох турів, конкурсна комісія оголосила студента Академії Костянтина Чосту переможцем.

Костя займається волонтерством, є експертом з якості освіти, членом галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. У 2023 році нашого студента відзначено подякою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Костянтин – відмінник у навчанні і декілька років поспіль отримує Стипендію Президента України.

До великої війни Костя активно займався громадською діяльністю, розвитком студентства, зокрема як член молодіжної ради Краматорська та громадської організації «Українська студентська ліга». З початком повномасштабної війни хлопець евакуювався на Львівщину, де долучився до місцевих волонтерських організацій. Наразі допомагає переселенцям з Донеччини у вимушеній евакуації – допомога з житлом та забезпечення продуктовими наборами.

Відбираючи найталановитіших студентів України, стипендіальна програма надає їм підтримку для реалізації наукових та освітніх проєктів. Програма також є платформою для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та проведення наукових досліджень.


За матеріалами Ради студентського самоврядування ДДМА