Вітаємо із захистом!
Вітаємо асистента кафедри КМСІТ Антоненко Яну Сергіївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук, який відбувся 7 травня 2019 р. у Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ). Науковий консультант – д-р техн. наук, професор Віктор Ковальов.
У ДДМА зібралися ковалі!
За традицією, наприкінці квітня наш виш приймає фахівців з обробки металів тиском, адже саме в цей час в Академії проходить щорічна міжнародна науково-технічна конференція «Досягнення й проблеми розвитку технологій і машин обробки тиском». У цьому році на XXII конференцію приїхали науковці з різних регіонів України: Вінниці, Дніпра, Каменського, Києва, Сєверодонецька, Харкова та інших міст, а також представники підприємств із України та Росії. Цьогоріч конференцію приурочили до 85-річного ювілею НКМЗ та 55-річчя ЕМСС.