машинобудівна академія

Останні новини

У ДДМА відбулася першість України з чирлідингу

Детальніше...

Цими днями ДДМА приймала першість України з чирлідингу, у рамках якої 25 березня в спортивній залі другого корпусу Академії відбулися Відкритий чемпіонат донецької області з чирлідингу та Першість шкільної ліги з чирлідингу Краматорська. У змаганнях узяли участь команди з Краматорська, Харкова, Дніпра, Києва. Усього 13 команд.

Студенти Академії – чемпіони України з тхеквандо!

Наші спортсмени, Андрій і Сергій Гарбари (ФКС-18-1), вдало виступили на чемпіонаті України з тхеквандо ВТФ, який відбувся в Харкові 20–24 березня. Змагання проходили у вікових категоріях: юнаки, кадети, юніори, молодь, дорослі й у не олімпійській програмі «пумсе».

Вітаємо із захистом!

Вітаємо доцента кафедри ОМТ Абхарі Пеймана Бахменовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук, який відбувся 22 березня 2019 р. у ДДМА.

У ДДМА відбувся фінал Фестивалю соціальної реклами

В Академії відбувся фінал Відкритого молодіжного фестивалю соціальної реклами, ініціатором якого є Рада старшокласників міста Краматорська. Мета фестивалю – розповісти про проблеми, які хвилюють молодь, і привернути до них увагу широкої громадськості.

Баскетболісти ДДМА посіли друге місце в чемпіонаті Донецької області з баскетболу

19–20 березня в Академії відбувся чемпіонат Донецької області з баскетболу серед студентів університетів, академій та інститутів. У змаганні взяли участь команди чотирьох вишів: ДДМА, ДонНМУ, ДДПУ та ДонНАБА.