ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Запали свічку пам’яті за жертвами Голодомору. Борись за Україну та підтримуй воїнів!
1.jpg

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–19...

Субота, 23 листопада 2024
Кураторська година до Дня пам'яті жертв Голодомору
5.jpg

В останню суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. У ХХ ст. український наро...

П'ятниця, 22 листопада 2024
В Академії відбулася зустріч до Дня Гідності і Свободи
1.jpg

День Гідності і Свободи – державне свято, яке присвячене річниці Помаранчевої революції 2004 р. ...

П'ятниця, 22 листопада 2024
Профорієнтаційна зустріч для студентів і молодих науковців з представниками miltech-компаній
1.png

Міністерство освіти і науки України в межах співпраці з проєктом технологічної мілітаризації укр...

Четвер, 21 листопада 2024
День Гідності та Свободи: 20 років Помаранчевій революції та 11 років Євромайдану
1.jpg

21 листопада в Україні щорічно відзначають День Гідності та Свободи. Цей день установлено «...

Четвер, 21 листопада 2024

У ДДМА проходить Регіональний конкурс стартап проєктів

DSCF2500.JPG

Як ми вже писали раніше, Донбаська державна машинобудівна академія є активним учасником проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Проєкт розпочався у вересні 2020 року у п’яти університетах регіону. За цей час у ДДМА в стартап-школі «Sikorsky Challenge Краматорськ» пройшло дві серії тренінгів для наших інноваторів, а також дві серії занять для викладачів з особливостей інноваційного менеджменту в бізнесі. Навчання на тренінгу для стартаперів пройшли 43 особи (викладачі та студенти), а інтенсив для співробітників, охочих розширити свої знання у сфері інноватики, пройшли 12 осіб.

Практичним результатом проведених тренінгів стала розробка 10 стартап-проєктів, які очолили наші найкращі науковці разом зі своїми студентами. А викладачі кафедр «Менеджмент» та «Фінанси, банківська діяльність та підприємництво», що підвищили кваліфікацію на семінарах з інноваційного менеджменту, підготували концепцію діяльності Центру ІТ-рішень Донецької області, що відкрився в ДДМА у квітні 2021 року за підтримки ООН Україна.

У червні 2021 у ДДМА відбувся конкурс стартап-проєктів стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ», переможці якого отримали можливість представити свої розробки на Регіональному конкурсі проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей».

Регіональний конкурс стартап-проєктів проводився 17–18 лютого 2022 року у змішаному форматі із суворим дотриманням протиепідемічних заходів.

Із привітальним словом до стартаперів Донецької та Луганської областей звернулися ректор ДДМА Ковальов В. Д., директор Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», керівник Всеукраїнської Інноваційної Екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» та керівник проєкту Малюкова І. Г., директор Центру розвитку малого та середнього підприємництва Донецької ТПП Бедзай О. М., завідувач сектору департаменту освіти і науки ДонОДА Тарасов В. Є., крім того, в онлайн режимі учасники регіонального конкурсу отримали привітання від департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку й зовнішніх відносин ДонОДА та відділу інноваційного розвитку Луганської ОДА.

17 лютого було заслухано 16 проєктів інноваторів, що представляли наступні заклади вищої освіти: Луганський національний аграрний університет, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, Донецький національний технічний університет.

18 лютого презентовані ще 12 проєктів від представників Приазовського державного технічного університету та Донбаської державної машинобудівної академії. Нашу Академію представляли проєкти TechOil, PharmsThermoControls, Busy Beaver, Dreamer’s Budget та ХІТ (Хаб інноваційних технологій).

Журі оцінювало проєкти конкурсантів за наступними критеріями: ідея проєкту, технологічність, вирішення проблеми потенційних клієнтів та бізнес-модель.

Тож, серед переможців – два проєкти, що представляли нашу Академію. Проєкт групи під керівництвом завкафедри хімії і охорони праці, професора, д-ра хім. наук Анатолія Авдєєнка – TechOil – переміг у номінації «Технологічність», а стартап кафедри ІСПР, що представляв Андрій Капелещук, – Busy Beaver (керівник – канд. техн. наук, доцент Веніамін Гітіс) – став переможцем в онлайн голосуванні в номінації «Приз глядацьких симпатій».

Подробиці читайте згодом на сайті ДДМА.

Наталка Михайличенко

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу «Sikorsky Challenge» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


DSCF2470.JPG DSCF2457.JPG DSCF2465.JPG IMG_1826.JPG IMG_1837.JPG IMG_1908.JPG IMG_1887.JPG IMG_1999.JPG IMG_2107.JPG IMG_2196.JPG IMG_2150.JPG IMG_2153.JPG DSCF2580.JPG