ENG
  • Ученість — солодкий плід гіркого коріння.

  • Доклади серця свого до навчання і вуха свої до розумних слів

  • Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще.

  • Важлива не кількість знань, а якість їх.

  • Є тільки одне благо - знання й тільки одне зло - неуцтво.

  • Єдиний шлях, що веде до знання, - це діяльність.

  • Бич людини - це уявлюване знання.

  • Знання - сила.

  • Знання - знаряддя, а не ціль.

  • Запам'ятовувати вміє той, хто вміє бути уважним.

Донбаська державна
машинобудівна академія

Останні новини

Останні новини

Війна забирає молодих…

Детальніше...

На війні загинув молодий краматорець Василь Романов, студент 4-го курсу Краматорського фахового коледжу промисловості, ІТ та бізнесу ДДМА.

Про проведення весняної заліково-екзаменаційної сесії і проміжного контролю 2022/2023 навчального року

Детальніше...

Весняна заліково-екзаменаційна сесія і проміжний контроль 2022/2023 навчального року для здобувачів денної та заочної форм навчання відбудуться в дистанційному режимі із застосуванням ZOOM, MOODLE та інших технологій дистанційного навчання за затвердженим розкладом.

Дві перемоги на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Детальніше...

Спортсмени нашої Академії вдало виступили на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Змагання відбулися в лютому у м. Коломия (Івано-Франківська область).

Антон Савкін, студент 1-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт», у ваговій категорії до 59 кг посів 1-е місце серед юнаків з результатом 540 кг.

Вероніка Бордюг, студентка 3-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт», у ваговій категорії до 63 кг з сумою 475 кг посіла 1-е місце серед юніорок і стала переможницею в абсолютній першості чемпіонату.

10 березня – День Державного Гімну України

Детальніше...

В архівних документах йдеться: «У 1863 році у четвертому номері львівського літературно-політичного часопису «Мета» серед інших поезій Тараса Шевченка («Лічу в неволі», «Мені однаково», «Весело сонечко ховалось», «Заповіт») був надрукований вірш «Ще не вмерла Україна», і саме тому в Галичині він певний час вважався твором Кобзаря. Насправді ж автором вірша був український етнограф, громадський діяч, поет Павло Чубинський, який написав його в Києві восени 1862 року.

International Women's Day – Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир

Детальніше...

Колись дівчата не могли мати гарну освіту, не могли влаштуватись на роботу, на яку хотіли, не могли голосувати, навіть вирішувати, за кого їм виходити заміж та скільки дітей народжувати.