Матеріальна база
Матеріальна база навчального закладу є основою створення єдиного інформаційно-освітнього простору та важливою умовою надання якісної вищої освіти.
Підготовка бакалаврів і магістрів на кафедрі «Облік, оподаткування та економічна безпека» забезпечується матеріальною базою ДДМА, та відповідає ліцензійним вимогам впровадження освітньої діяльності. Наявні матеріально-технічні ресурси забезпечують досягнення цілей та програмних результатів навчання, визначених освітніми програмами підготовки здобувачів вищої освіти.
Кафедра «Облік, оподаткування та економічна безпека» має у своєму розпорядженні приміщення для науково-педагогічного персоналу загальною площею 81,4 м2:
кабінет завідувача №2422 – 17,4 м2;
кабінет для викладачів №2424 – 64 м2.
Також кафедра має у своєму розпорядженні приміщення для занять студентів:
лекційна аудиторія на 2 групи № 2304 – 63,3 м2;
предметна аудиторія на одну академічну групу № 2306а – 41,4 м2;
клас № 2 в обчислювальному центрі ДДМА (12 комп’ютерів) – 72м2.
Лекційна аудиторія, розрахована на 36 місць, має необхідне оснащення для застосування технічних засобів навчання. (мультимедійний бізнес-проектор Epson H435B)
Предметна аудиторія для проведення практичних занять вміщує 20-25 студентів і також має необхідне навчальне і технічне оснащення.
Усі лекційні аудиторії оснащені стендами, що містять корисну інформаційно-освітню інформацію, яка застосовується в навчальному процесі.
Кафедра, окрім власних навчальних приміщень в освітньому процесі використовує інформаційно-обчислювальний центр ДДМА, де встановлено ліцензійне програмне забезпечення згідно корпоративної ліцензії ДДМА:
Windows 7;
Microsoft Office (Word, Excel, Access, Power Point);
Adobe Acrobat (безкоштовний світовий стандарт для перегляду, друку й коментування документів у форматі PDF);
Архіватори WinRAR та 7Zip;
Браузери: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome (з підключенням до всесвітньої мережі Internet через бездротову мережу WI-FI).
Кафедра оснащена комп’ютерною технікою з сучасним програмним забезпеченням, що дозволяє проводити навчання з використанням таких спеціалізованих пакетів інформаційних технологій і пакетів прикладних програм:
Project Expert 7.21 Professional (програма для розробки бізнес-планів та аналізу інвестиційних проектів);
Audit Expert 4 (програма аналізу фінансового стану підприємства);
Statistica (програмний пакет для статистичного аналізу, який реалізує функції аналізу даних, управління даними, видобутку даних, візуалізації даних із залученням статистичних методів);
Mathcad (програма, призначена для роботи з математичними і технічними розрахунками);
1С Підприємство.7/8 (універсальна система для розв'язання широкого спектра завдань автоматизації обліку і управління підприємством);
Приват-24 (автоматизований програмний продукт Інтернет-банкінгу).
У навчальному процесі кафедри задіяні найновітніші програмні комплекси автоматизації бухгалтерського обліку.
Гнучкість платформи 1С: Підприємство 8 дозволяє застосовувати її в найрізноманітніших областях:
автоматизація виробничих і торгових підприємств, бюджетних і фінансових організацій, підприємств сфери обслуговування і т.д.
підтримка оперативного управління підприємством;
автоматизація організаційної і господарської діяльності;
ведення бухгалтерського обліку з декількома планами рахунків і довільними вимірами обліку, регламентована звітність;
широкі можливості для управлінського обліку і побудови аналітичної звітності, підтримка багатовалютного обліку;
рішення задач планування, бюджетування і фінансового аналізу;
розрахунок зарплати і управління персоналом;
інші області застосування.
На кафедрі застосовується комп’ютерне обладнання для проведення електронного тестування в системі MoodleDDMA та виконання практичних робіт з використанням програмних продуктів Open Office в системі всесвітньої мережі Internet через браузери Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome.
Також додатково встановлене наступне комп’ютерне обладнання для необхідної поточної роботи співробітників кафедри з документами, електронною поштою тощо. А саме:
ноутбук Acer Aspire5750Z (Intel (R) Core (TM) i5-2410M (2.30 ГГц) / RAM 6 ГБ);
ноутбук Samsung NP R528;
мультимедійний бізнес-проектор Epson H435B;
екран.
Інформаційні ресурси за ОП формуються відповідно до її профілю й сучасних тенденцій наукових досліджень, включають навчально-методичну літературу, фахові видання, бази Scopus і WoS, тематичні бази. Навчально-методичне забезпечення дає змогу досягати цілей і програмних результатів навчання завдяки змістовій насиченості та постійному оновленню з доступом через платформу дистанційного навчання MoodleDDMA.
Викладачі та здобувачі вищої освіти мають вільний доступ до фахових періодичних видань завдяки підписці на електронні видання.